LinkIT Fiberadapter SC-SC, duplex, MM OM3/OM4 Klips/skru montering. Magenta

Forsiden / Komponenter / Komponenttilbehør / LinkIT Fiberadapter SC-SC, duplex, MM OM3/OM4 Klips/skru montering. Magenta
Du må logge inn for å handle/se priser.
LinkIT Fiberadapter SC-SC, duplex, MM OM3/OM4 Klips/ skru montering. Magenta (2XSC-OM4)

LinkIT Fiberadapter SC-SC, duplex, MM OM3/OM4 Klips/skru montering. Magenta

Varenr.:
2XSC-OM4
  • Type Adaptere / tilbehør
På lager
FIRMALEIE (ekskl. mva)
36-mnd 
1,-/mnd
Ved FIRMALEIE gjelder: Etableringsgebyr 750,-, faktureringsgebyr 75,-/mnd, minimumsordre 0,-. Frakt og mva. kommer i tillegg. Forutsetter kredittgodkjenning. Firmaleie kan velges som en betalingsmåte når du går til kassen.