Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her

Kabler

Forsiden / Kommunikasjon / Kabler
Viser 1-60 av 22307 produkter
APPLE Lightning Digital AV Adapter
EU ECOLABEL
Varenr.: MD826ZM/A
Type: Mobiltelefon  -  Kontakt 1: HDMI A (Full størrelse)  -  Kontakt 2: Lightning
På lager
APPLE LIGHTNING TO USB CABLE
Varenr.: MD818ZM/A
Ekspertomtaler: 5 omtaler
Type: Mobiltelefon  -  Kontakt 1: Lightning  -  Kontakt 2: USB A
På lager
HP HDMI STANDARD CABLE KIT . CABL
Varenr.: T6F94AA
Type: HDMI  -  Kontakt 1: HDMI  -  Kontakt 2: HDMI
På lager
DELL Adapter - USB-C to HDMI 2.0
Varenr.: DBQAUBC064
Type: Video-konverterer  -  Kontakt 1: USB C  -  Kontakt 2: HDMI
På lager
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ SFP+ 0.65m DAC Cable
Varenr.: JD095C
Type: Spesiell nettverk  -  Kontakt 1: SFP+  -  Kontakt 2: SFP+  -  Lengde: 1m.  -  Farge: Black
På lager
DELL HDMI(M) to DVI-D Single-Link(F) Adapter (Kit)
Varenr.: 492-11681
Type: Adapter  -  Kontakt 1: HDMI A (Full størrelse)  -  Kontakt 2: DVI-I
På lager
LinkIT DisplayPort kabel 0,5 m M - F Versjon 1.1
Varenr.: CDPF-DP12-0005
Type: DisplayPort  -  Kontakt 1: DisplayPort  -  Kontakt 2: DisplayPort
På lager
NEWSTAR HDMI 1.3 cable High speed 9 pins M/M
Varenr.: HDMI6MM
Type: HDMI  -  Kontakt 1: HDMI  -  Kontakt 2: HDMI
På lager
1MAG Patchkabel 4par UTP/Cat.5e Grå 10,0m
Varenr.: PAT-10-UTP
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45
På lager
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ SFP+ 1.2m DAC Cable
Varenr.: JD096C
Type: Spesiell nettverk  -  Kontakt 1: SFP+  -  Kontakt 2: SFP+  -  Lengde: 1m.  -  Farge: Black
På lager
DELL Adapter - USB-C to USB-A 3.0
Varenr.: DBQBJBC054
Type: USB  -  Kontakt 1: USB C  -  Kontakt 2: USB A
På lager
Hewlett Packard Enterprise X240 10G SFP+ SFP+ 3m DAC Cable
Varenr.: JD097C
Type: Spesiell nettverk  -  Kontakt 1: SFP+  -  Kontakt 2: SFP+  -  Lengde: 3m.  -  Farge: Black
På lager
DELL DisplayPort to DVI Single Link
Varenr.: 470-ABEO
Type: Video-konverterer  -  Kontakt 1: DisplayPort  -  Kontakt 2: DVI
På lager
DELTACO UTP Patchkabel, Cat.5e, blå 0,5 m
Varenr.: B05-TP
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Farge: Blue
På lager
HP DisplayPort-kabelsett
Varenr.: VN567AA
Type: DisplayPort  -  Kontakt 1: DisplayPort  -  Kontakt 2: DisplayPort
På lager
1MAG Patchkabel 4par UTP/Cat.5e Grå 3,0m
Varenr.: PAT-3-UTP
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45
På lager
ACT Cat6 UTP Patchkabel, Grå 2,0 meter
Varenr.: IB 8002
Type: Cat6  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Farge: Grey
På lager
DELL Adapter - HDMI to VGA
Varenr.: DAUBNBC084
Type: Video-konverterer  -  Kontakt 1: HDMI  -  Kontakt 2: VGA (D-Sub)
På lager
DELTACO UTP Cat.6 patchkabel 2m, grå
Varenr.: TP-62
Type: Cat6  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Farge: Grey
På lager
1MAG Patchkabel 4par UTP/Cat.5e Grå 5,0m
Varenr.: PAT-5-UTP
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45
På lager
1MAG Fiberkabel LC - SC 9/125 Duplex LSZH 3,0m
Varenr.: LW-9-LCSC-3
Type: Fiber  -  Kontakt 1: LC  -  Kontakt 2: SC
På lager
HP DisplayPort til VGA-adapter
Varenr.: F7W97AA
Type: Video-konverterer  -  Kontakt 1: DisplayPort  -  Kontakt 2: VGA (D-Sub)
På lager
DELTACO UTP patchkabel Cat.5e 100m
Varenr.: TP-30
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: No connector  -  Kontakt 2: No connector  -  Farge: Grey
På lager
LinkIT UTP Patchkabel Cat.6, grå, 5 m LSOH Halogenfri.
Varenr.: UTP-6G-050
Type: Cat6  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45
På lager
DELTACO UTP Cat.5e patchkabel 0.5m, vit
Varenr.: V05-TP
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Farge: White
På lager
ACT Cat5E UTP Patchkabel, Grå 1,0 meter
Varenr.: IB 6001
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Farge: Grey
På lager
DELTACO UTP Cat.5e patchkabel 1m, gul
Varenr.: GL1-TP
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Farge: Yellow
På lager
På lager
APPLE Lightning To USB Camera Adapter
Varenr.: MD821ZM/A
Type: Mobiltelefon  -  Kontakt 1: USB 2.0  -  Kontakt 2: Lightning
På lager
LinkIT UTP Patchkabel, Cat.5e, grå 0,5 m Merket 0,5 m på pluggen, Pose.
Varenr.: UTP-5EG-005
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Lengde: 0m.  -  Farge: Grey
På lager
ACT Cat6 UTP Patchkabel, Grå 5,0 meter
Varenr.: IB 8005
Type: Cat6  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Farge: Grey
På lager
DELTACO UTP Cat.5e patchkabel 0.5m, röd
Varenr.: R05-TP
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Farge: Red
På lager
1MAG Patchkabel 4par UTP/Cat.6 Hvit ca 1,0m
Varenr.: C6-1-HVI-UTP
Type: Cat6  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45
På lager
ACT Cat5E UTP Patchkabel, Grå 0,5 meter
Varenr.: IB 6000
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Farge: Grey
På lager
ACT Cat6 UTP Patchkabel, Grå 3,0 meter
Varenr.: IB 8003
Type: Cat6  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Farge: Grey
På lager
LinkIT Mini Displayport - DVI-D, SL adapter Hvit/grå. 5 cm kabel
Varenr.: CAmDP-DVID-00005-W
Type: Video-konverterer  -  Kontakt 1: mini DisplayPort  -  Kontakt 2: DVI-D
På lager
LinkIT U/FTP Cat.6A Flat Lilla 3,5m Patch, PVC, 1,85x6mm, 32AWG
Varenr.: STP-FL6A-00350-PU
Type: Cat6a  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Lengde: 4m.  -  Farge: Violet
På lager
På lager
ACT Cat5E UTP Patchkabel, Blå 3,0 meter
Varenr.: IB 5603
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Lengde: 3m.  -  Farge: Blue
På lager
APPLE Lightning to USB Cable 2M
Varenr.: MD819ZM/A
Ekspertomtaler: 5 omtaler
Type: Mobiltelefon  -  Kontakt 1: Lightning  -  Kontakt 2: USB A
På lager
1MAG Patchkabel 4par UTP/Cat.6 Grå ca 1,5m
Varenr.: C6-1,5-UTP
Type: Cat6  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45
På lager
På lager
DELTACO UTP Cat.5e patchkabel 1m, vit
Varenr.: V1-TP
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Farge: White
På lager
DELTACO UTP Cat.5e patchkabel 0.5m, svart
Varenr.: S05-TP
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Farge: Black
På lager
DELTACO UTP patchkabel Cat.5e 305m
Varenr.: TP-31
Type: Ethernet  -  Kontakt 1: No connector  -  Kontakt 2: No connector
På lager
LinkIT UTP Patchkabel Cat.6, blå, 0,5 m LSOH Halogenfri.
Varenr.: UTP-6HB-005
Type: Cat6  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Lengde: 0m.  -  Farge: Blue
På lager
DELTACO UTP Cat.5e patchkabel 2m, gul
Varenr.: GL2-TP
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Farge: Yellow
På lager
ACT Cat6 UTP Patchkabel, Grå 7,0 meter
Varenr.: IB 8007
Type: Cat6  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Farge: Grey
På lager
DELL Mini DP to DVI (Single Link) Adapter (Kit)
Varenr.: 470-13628
Type: Video-konverterer  -  Kontakt 1: mini DisplayPort  -  Kontakt 2: DVI-D
På lager
DELTACO UTP Cat.5e patchkabel 0.5m, gul
Varenr.: GL05-TP
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Farge: Yellow
På lager
LinkIT UTP Patchkabel Cat.6, blå, 2 m LSOH Halogenfri.
Varenr.: UTP-6HB-020
Type: Cat6  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Lengde: 2m.  -  Farge: Blue
På lager
LinkIT UTP Patchkabel, Cat.5e, blå 2 m.
Varenr.: UTP-5EB-020
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45
På lager
1MAG RJ45 splitt Data/Data Cat.5 "Skjermet"
Varenr.: DD-MFF-8-C5
Type: Adapter  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: 2 x RJ45
På lager
ACT Nullmodemkabel Seriell - 1,8 m DB9 Hun - DB9 Hun
Varenr.: AK7102
Type: Seriell / paralell  -  Kontakt 1: DB-9  -  Kontakt 2: DB-9
På lager
DELTACO Audiokablage 3,5mm ha - ha, 2m
Varenr.: MM-150
Type: Lyd / Video  -  Kontakt 1: 3.5mm  -  Kontakt 2: 3.5mm
På lager
DELTACO UTP Cat.5e patchkabel 2m, röd
Varenr.: R2-TP
Type: Cat5e  -  Kontakt 1: RJ-45  -  Kontakt 2: RJ-45  -  Farge: Red
På lager
Hewlett Packard Enterprise X241 40G QSFP QSFP 5m DAC Cable
Varenr.: JG328A
Type: Spesiell nettverk  -  Kontakt 1: SFP+  -  Kontakt 2: SFP+  -  Lengde: 5m.  -  Farge: Black
På lager
Viser 1-60 av 22307 produkter
...