1MAG Mini GBIC/SFP Transceiver LC Single Mode 20km HP Compatible

Forsiden / Kommunikasjon / Nettverkstilbehør / 1MAG Mini GBIC/SFP Transceiver LC Single Mode 20km HP Compatible
Du må logge inn for å handle/se priser.
No image

1MAG Mini GBIC/SFP Transceiver LC Single Mode 20km HP Compatible

Varenr.:
OT-2-S-HP-K
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP