1MAG Fiberkabel ST - FC-PC 9/125

Forsiden / Kommunikasjon / Kabler / 1MAG Fiberkabel ST - FC-PC 9/125
Du må logge inn for å handle/se priser.
1MAG Fiberkabel  ST - FC-PC  9/125  Duplex  LSZH  OM2  Gul   1,0m (LW-9-STFC-1)

1MAG Fiberkabel ST - FC-PC 9/125
Duplex LSZH OM2 Gul 1,0m

Varenr.:
LW-9-STFC-1
  • Type Fiber
FIRMALEIE (ekskl. mva)
36-mnd 
11,-/mnd
Ved FIRMALEIE gjelder: Etableringsgebyr 750,-, faktureringsgebyr 75,-/mnd, minimumsordre 0,-. Frakt og mva. kommer i tillegg. Forutsetter kredittgodkjenning. Firmaleie kan velges som en betalingsmåte når du går til kassen.