1MAG Fiberkabel SC - SC 9/125 Duplex LSZH 10,0m

Forsiden / Kommunikasjon / Nettverkstilbehør / 1MAG Fiberkabel SC - SC 9/125 Duplex LSZH 10,0m
Du må logge inn for å handle/se priser.
1MAG Fiberkabel  SC - SC   9/125  Duplex   LSZH  10,0m (LW-9-SCSC-10)

1MAG Fiberkabel SC - SC 9/125 Duplex LSZH 10,0m

Varenr.:
LW-9-SCSC-10
  • Produkt Fiberlappsnorer / Pigtails
På lager
Beskrivelse

Fibre optic cable 10m OS1, SC to SC connector


LW-9-SCSC-10

single-mode 9/125 µm, duplex, LSZH, yellow

Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.