1MAG Fiberkabel SC - SC 50/125

Forsiden / Kommunikasjon / Kabler / 1MAG Fiberkabel SC - SC 50/125
Du må logge inn for å handle/se priser.
1MAG Fiberkabel  SC - SC  50/125  Duplex  LSOH  OM3  Blå   30,0m (LW-50-SCSC-30E)

1MAG Fiberkabel SC - SC 50/125 Duplex LSOH OM3 Blå 30,0m

Varenr.:
LW-50-SCSC-30E
  • Type Fiber
FIRMALEIE (ekskl. mva)
36-mnd 
16,-/mnd
Ved FIRMALEIE gjelder: Etableringsgebyr 750,-, faktureringsgebyr 75,-/mnd, minimumsordre 0,-. Frakt og mva. kommer i tillegg. Forutsetter kredittgodkjenning. Firmaleie kan velges som en betalingsmåte når du går til kassen.
Beskrivelse

Fibre Optic cable 30m OM3, SC to SC connector


LW-50-SCSC-30E

multimode 50/125 µm, duplex, LSZH, turquoise

Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.