1MAG Fiberkabel SC/APC - SC/APC 9/125 Duplex LSZH 2mm Gul 3,0m

Forsiden / Kommunikasjon / Kabler / 1MAG Fiberkabel SC/APC - SC/APC 9/125 Duplex LSZH 2mm Gul 3,0m
Du må logge inn for å handle/se priser.
1MAG Fiberkabel  SC/APC - SC/APC  9/125  Duplex  LSZH  2mm  Gul   3,0m (LW-9-SCA-SCA-3)

1MAG Fiberkabel SC/APC - SC/APC 9/125 Duplex LSZH 2mm Gul 3,0m

Varenr.:
LW-9-SCA-SCA-3
På lager