1MAG Fiberkabel SC/APC - SC/APC 9/125 Duplex LSZH 2mm Gul 1,5m

Forsiden / Kommunikasjon / Kabler / 1MAG Fiberkabel SC/APC - SC/APC 9/125 Duplex LSZH 2mm Gul 1,5m
Du må logge inn for å handle/se priser.
1MAG Fiberkabel  SC/APC - SC/APC  9/125  Duplex  LSZH  2mm  Gul   1,5m (LW-9-SCASCA-1,5)
1MAG Fiberkabel  SC/APC - SC/APC  9/125  Duplex  LSZH  2mm  Gul   1,5m (LW-9-SCASCA-1,5)

1MAG Fiberkabel SC/APC - SC/APC 9/125 Duplex LSZH 2mm Gul 1,5m

Varenr.:
LW-9-SCASCA-1,5