1MAG Fiberkabel SC/APC - SC/APC 9/125 Duplex LSZH 2mm Gul 1,5m

Forsiden / Kommunikasjon / Nettverkstilbehør / 1MAG Fiberkabel SC/APC - SC/APC 9/125 Duplex LSZH 2mm Gul 1,5m
Du må logge inn for å handle/se priser.
No image

1MAG Fiberkabel SC/APC - SC/APC 9/125 Duplex LSZH 2mm Gul 1,5m

Varenr.:
LW-9-SCASCA-1,5
  • Produkt Fiberlappsnorer / Pigtails