1MAG Fiberkabel Pigtail SC APC 9/125 Simplex 1,5m

Forsiden / Kommunikasjon / Kabler / 1MAG Fiberkabel Pigtail SC APC 9/125 Simplex 1,5m
Du må logge inn for å handle/se priser.
1MAG Fiberkabel  Pigtail  SC APC  9/125  Simplex   1,5m (LW-9-SCA-2)
1MAG Fiberkabel  Pigtail  SC APC  9/125  Simplex   1,5m (LW-9-SCA-2)

1MAG Fiberkabel Pigtail SC APC 9/125 Simplex 1,5m

Varenr.:
LW-9-SCA-2
  • Type Fiber
  • Kontakt 1 SC/APC
  • Kontakt 2
  • Lengde 2m.
På lager