1MAG Fiberkabel MTRJ - ST 50/125 Duplex LSOH 30,0m

Forsiden / Kommunikasjon / Nettverkstilbehør / 1MAG Fiberkabel MTRJ - ST 50/125 Duplex LSOH 30,0m
Du må logge inn for å handle/se priser.
1MAG Fiberkabel  MTRJ - ST   50/125  Duplex  LSOH  30,0m (LW-50-MTST-30)

1MAG Fiberkabel MTRJ - ST 50/125 Duplex LSOH 30,0m

Varenr.:
LW-50-MTST-30
  • Produkt Fiberlappsnorer / Pigtails
Beskrivelse

Fibre Optic cable 30m OM2, MTRJ to ST connector


LW-50-MTST-30

multimode 50/125 µm, duplex, LSZH, orange

Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.