1MAG Fiberkabel LC - SC 9/125 Duplex LSZH 30,0m

Forsiden / Kommunikasjon / Nettverkstilbehør / 1MAG Fiberkabel LC - SC 9/125 Duplex LSZH 30,0m
Du må logge inn for å handle/se priser.
1MAG Fiberkabel   LC - SC   9/125  Duplex   LSZH  30,0m (LW-9-LCSC-30)

1MAG Fiberkabel LC - SC 9/125 Duplex LSZH 30,0m

Varenr.:
LW-9-LCSC-30
  • Produkt Fiberlappsnorer / Pigtails
Beskrivelse

Fibre optic cable 30m OS1, LC to SC connector


LW-9-LCSC-30

single-mode 9/125 µm, duplex, LSZH, yellow

Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.