1MAG Fiberkabel LC - FC-PC 9/125 Duplex LSZH Gul 1,0m

Forsiden / Kommunikasjon / Nettverkstilbehør / 1MAG Fiberkabel LC - FC-PC 9/125 Duplex LSZH Gul 1,0m
Du må logge inn for å handle/se priser.
1MAG Fiberkabel  LC - FC-PC  9/125  Duplex  LSZH  Gul   1,0m (LW-9-LCFC-1)

1MAG Fiberkabel LC - FC-PC 9/125 Duplex LSZH Gul 1,0m

Varenr.:
LW-9-LCFC-1
  • Produkt Fiberlappsnorer / Pigtails