1MAG Fiberkabel LC - FC-PC 62,5/125 Duplex LSZH 5,0m

Forsiden / Kommunikasjon / Nettverkstilbehør / 1MAG Fiberkabel LC - FC-PC 62,5/125 Duplex LSZH 5,0m
Du må logge inn for å handle/se priser.
1MAG Fiberkabel  LC - FC-PC   62,5/125  Duplex   LSZH  5,0m (LW-62-SCFC-5)

1MAG Fiberkabel LC - FC-PC 62,5/125 Duplex LSZH 5,0m

Varenr.:
LW-62-SCFC-5
  • Produkt Fiberlappsnorer / Pigtails
FIRMALEIE (ekskl. mva)
36-mnd 
9,-/mnd
Ved FIRMALEIE gjelder: Etableringsgebyr 750,-, faktureringsgebyr 75,-/mnd, minimumsordre 0,-. Frakt og mva. kommer i tillegg. Forutsetter kredittgodkjenning. Firmaleie kan velges som en betalingsmåte når du går til kassen.