Vennligst vent...

1MAG Fiberkabel LC - FC-PC 62,5/125

Forsiden / Kommunikasjon / Kabler / 1MAG Fiberkabel LC - FC-PC 62,5/125
Du må logge inn for å handle/se priser.

1MAG Fiberkabel LC - FC-PC 62,5/125
Duplex LSZH 5,0m

Varenr.:
LW-62-SCFC-5
  • Type Fiber
FIRMALEIE (ekskl. mva)
36-mnd 
9,-/mnd
Ved FIRMALEIE gjelder: Etableringsgebyr 750,-, faktureringsgebyr 75,-/mnd, minimumsordre 0,-. Frakt og mva. kommer i tillegg. Forutsetter kredittgodkjenning. Firmaleie kan velges som en betalingsmåte når du går til kassen.