1MAG Fiberkabel LC/APC - LC/APC 9/125 Duplex LSZH 2mm Gul 1,0m

Forsiden / Kommunikasjon / Kabler / 1MAG Fiberkabel LC/APC - LC/APC 9/125 Duplex LSZH 2mm Gul 1,0m
Du må logge inn for å handle/se priser.
1MAG Fiberkabel LC/APC - LC/APC 9/125 Duplex  LSZH  2mm Gul   1,0m (LW-9-LCALCA-1)
1MAG Fiberkabel LC/APC - LC/APC 9/125 Duplex  LSZH  2mm Gul   1,0m (LW-9-LCALCA-1)

1MAG Fiberkabel LC/APC - LC/APC 9/125 Duplex LSZH 2mm Gul 1,0m

Varenr.:
LW-9-LCALCA-1
  • Type Fiber
  • Kontakt 1 LC/APC
  • Kontakt 2 LC/APC
  • Farge Gult
På lager