1MAG Fiberkabel FC-PC - FC-PC 9/125 Duplex LSZH Gul 3,0m

Forsiden / Kommunikasjon / Nettverkstilbehør / 1MAG Fiberkabel FC-PC - FC-PC 9/125 Duplex LSZH Gul 3,0m
Du må logge inn for å handle/se priser.
1MAG Fiberkabel  FC-PC - FC-PC  9/125  Duplex  LSZH  Gul   3,0m (LW-9-FCFC-3)

1MAG Fiberkabel FC-PC - FC-PC 9/125 Duplex LSZH Gul 3,0m

Varenr.:
LW-9-FCFC-3
  • Produkt Fiberlappsnorer / Pigtails
På lager