1MAG Fiberkabel FC-PC - FC-PC 9/125 Duplex LSZH Gul 5,0m

Forsiden / Kommunikasjon / Nettverkstilbehør / 1MAG Fiberkabel FC-PC - FC-PC 9/125 Duplex LSZH Gul 5,0m
Du må logge inn for å handle/se priser.
1MAG Fiberkabel  FC-PC - FC-PC  9/125  Duplex  LSZH  Gul   5,0m (LW-9-FCFC-5)

1MAG Fiberkabel FC-PC - FC-PC 9/125 Duplex LSZH Gul 5,0m

Varenr.:
LW-9-FCFC-5
  • Produkt Fiberlappsnorer / Pigtails
FIRMALEIE (ekskl. mva)
36-mnd 
7,-/mnd
Ved FIRMALEIE gjelder: Etableringsgebyr 750,-, faktureringsgebyr 75,-/mnd, minimumsordre 0,-. Frakt og mva. kommer i tillegg. Forutsetter kredittgodkjenning. Firmaleie kan velges som en betalingsmåte når du går til kassen.