1MAG Fiber skjøteledd LC - LC Duplex / Singlemode

Forsiden / Kommunikasjon / Kabler / 1MAG Fiber skjøteledd LC - LC Duplex / Singlemode
Du må logge inn for å handle/se priser.
No image

1MAG Fiber skjøteledd LC - LC Duplex / Singlemode

Varenr.:
LW-LCLC-BU-S
  • Type Fiber
  • Kontakt 1 LC
  • Kontakt 2 LC
På lager