1MAG Fiber skjøteledd LC - LC Duplex / Multimode OM3/OM4

Forsiden / Kommunikasjon / Kabler / 1MAG Fiber skjøteledd LC - LC Duplex / Multimode OM3/OM4
Du må logge inn for å handle/se priser.
1MAG Fiber skjøteledd   LC - LC  Duplex / Multimode  OM3/OM4 (LW-LCLC-BU-H)
1MAG Fiber skjøteledd   LC - LC  Duplex / Multimode  OM3/OM4 (LW-LCLC-BU-H)

1MAG Fiber skjøteledd LC - LC Duplex / Multimode OM3/OM4

Varenr.:
LW-LCLC-BU-H