1MAG DINIC Mini GBIC/SFP Transceiver LC Multi Mode 2km HP Compatible

Forsiden / Kommunikasjon / Nettverkstilbehør / 1MAG DINIC Mini GBIC/SFP Transceiver LC Multi Mode 2km HP Compatible
Du må logge inn for å handle/se priser.
1MAG DINIC  Mini GBIC/SFP  Transceiver  LC  Multi Mode  2km  HP  Compatible (OT-2-H)
1MAG DINIC  Mini GBIC/SFP  Transceiver  LC  Multi Mode  2km  HP  Compatible (OT-2-H)

1MAG DINIC Mini GBIC/SFP Transceiver LC Multi Mode 2km HP Compatible

Varenr.:
OT-2-H
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
På lager