1MAG DINIC Mini GBIC/SFP Transceiver LC Multi-Mode 2km

Forsiden / Kommunikasjon / Nettverkstilbehør / 1MAG DINIC Mini GBIC/SFP Transceiver LC Multi-Mode 2km
Du må logge inn for å handle/se priser.
1MAG DINIC  Mini GBIC/SFP  Transceiver  LC  Multi-Mode   2km (OT-2)

1MAG DINIC Mini GBIC/SFP Transceiver LC Multi-Mode 2km

Varenr.:
OT-2
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
På lager
Beskrivelse

Mini GBIC/SFP Transceiver LC Multi-Mode, 2km


OT-2

Features

  • SFP Multi-Source Agreement compliance
  • Compliant with Fiber Channel 100-M5-SN-I and
  • 100-M6-SN-I standard
  • Compliant with IEEE802.3z Gigabit Ethernet standard
  • SONET OC12/SDH STM-4 application
  • Industry standard small form pluggable (SFP) package
  • Duplex LC connector
  • Differential LVPECL inputs and outputs
  • Single power supply 3.3V
  • TTL signal detect indicator
  • Hot Pluggable
  • Class 1 laser product complies with EN 60825-1
  • RoHS compliant
  • Application
    • Distributed multi-processing
    • Switch to switch interface
    • High speed I/O for file server
    • Bus extension application
    • Channel extender, data storage

Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.