1MAG DINIC Mini GBIC/SFP Transceiver LC Multi-Mode 550m Compatible with HP Procurve HP J4858C

Forsiden / Kommunikasjon / Nettverkstilbehør / 1MAG DINIC Mini GBIC/SFP Transceiver LC Multi-Mode 550m Compatible with HP Procurve HP J4858C
Du må logge inn for å handle/se priser.
1MAG DINIC  Mini GBIC/SFP  Transceiver  LC  Multi-Mode   550m   Compatible with HP Procurve HP J4858C (OT-05-H)

1MAG DINIC Mini GBIC/SFP Transceiver LC Multi-Mode 550m Compatible with HP Procurve HP J4858C

Varenr.:
OT-05-H
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
På lager