Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her

1MAG DINIC 10G XFP Transceiver LC Multi-Mode 300m

Forsiden / Kommunikasjon / Nettverkstilbehør / 1MAG DINIC 10G XFP Transceiver LC Multi-Mode 300m
Du må logge inn for å handle/se priser.
1MAG DINIC  10G  XFP  Transceiver  LC  Multi-Mode  300m (OT-03-XFP-G10)
1MAG DINIC  10G  XFP  Transceiver  LC  Multi-Mode  300m (OT-03-XFP-G10)

1MAG DINIC 10G XFP Transceiver LC Multi-Mode 300m

Varenr.:
OT-03-XFP-G10
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP