1MAG DINIC 10G SFP+ Transceiver LC Multi-Mode 300m

Forsiden / Kommunikasjon / Nettverkstilbehør / 1MAG DINIC 10G SFP+ Transceiver LC Multi-Mode 300m
Du må logge inn for å handle/se priser.
No image

1MAG DINIC 10G SFP+ Transceiver LC Multi-Mode 300m

Varenr.:
OT-03-G10
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
På lager
Beskrivelse

10G SFP+ Transceiver LC Multi-Mode, 300m


OT-03-G10

Features

  • SFP Multi-Source Agreement compliance
  • Compliant with Fiber Channel 100-M5-SN-I and
  • 100-M6-SN-I standard
  • Compliant with IEEE802.3z Gigabit Ethernet standard
  • SONET OC12/SDH STM-4 application
  • Industry standard small form pluggable (SFP) package
  • Duplex LC connector
  • Differential LVPECL inputs and outputs
  • Single power supply 3.3V
  • TTL signal detect indicator
  • Hot Pluggable
  • Class 1 laser product complies with EN 60825-1
  • RoHS compliant

Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.