* Patchcord hybrid LC/PC-SC/PC, 3 meter, OM4 Infinicor SX+, Duplex 2mm, Magenta

Forsiden / Kommunikasjon / Kabler / * Patchcord hybrid LC/PC-SC/PC, 3 meter, OM4 Infinicor SX+, Duplex 2mm, Magenta
Du må logge inn for å handle/se priser.
No image

* Patchcord hybrid LC/PC-SC/PC, 3 meter, OM4 Infinicor SX+, Duplex 2mm, Magenta

Varenr.:
P-OM4-D2M-LCP-SCP-03